Font Boyutu

Son Haberler

Kocaelide Ceviz Fidanı Dikimi

PDFYazdırePosta

Büyükşehir Tarım ve Hayvancılığı Geliştirme Şefliği Ziraat Mühendisleri ve Veteriner Hekimleri, TEMA Vakfı, Deliveli Köyü Muhtarlığı ve Ford çalışanları Kandıra Deliveli Köyü'nde ortaklaşa ceviz fidanı dikimi etkinliği yaptı.
Kandıra Deliveli Köyünde Ceviz fidanı dikim etkinliğine Kandıra Kaymakamı Hamza Erkal, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, Kandıra Müftüsü Burhan Bilgin, TEMA Vakfı Kocaeli Temsilcisi Nermin Tol, Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Yücel Yücel, Ford Otosan Gövde Üretim Bölümü Müdürü Levent Kara, Deliveli Köyü Muhtarı Halil İbrahim Ersöz, Kandıra'da görev yapan muhtarlar, Deliveli köyü sakinleri ve çok sayıda misafir katıldı. El birliği ile dikilen ceviz fidanları koruma altına alınacak.
300 adet Chandler ceviz fidanı ve Pedro cinsi ceviz fidanı ve 86 adette arıcılığı canlandırmak için defne ve akasya fidanı dikildi. TEMA Vakfı Kocaeli Temsilcisi Nermin Tol, TEMA olarak toprağa çakılan bir fidanın gelecek nesillere temiz izler bırakacağının altını çizerek Kandıra'da etkinliklerinin devam edeceğini belirtti. Nermin Tol, "Ağaç dikerek çocuklarımıza bugünden daha güzel bir gelecek bıraktığımıza inanıyoruz" dedi. - KOCAELİ

Haber Eklenme: 21.04.2012

Ceviz Fidanı Fiyatlarımız için tıklayınız

Ceviz fidanı çeşitlerimiz için tıklayınız